2012-08-27 18:13:38• hírek • Szatmar.ro

Olasz és spanyol olló - melyik a szebb?

A topligák közül utolsóként szombaton útjára indult az olasz labdarúgó bajnokság, a SerieA 2012-2013-as szezonja - méghozzá egy csodaszép Osvaldo-góllal. A spanyol pontvadászat immár a második fordulónál tart, Soldado ekkor örvendeztette meg a szurkolóit egy pazar találattal. Érdekesség, hogy a két gól ellenére sem a Roma, sem a Valencia nem  tudott nyerni.

A római Stadio Olimpicóban némi meglepetésre a vendég Catania 1-0-ra vezetett, amikor az 59. percben jött Pablo Osvaldo. Az Argentínában született, ám olasz válogatott csatár egy pazar ollózós mozdulattal egyenlített ki. Ezt követően azonban a szicíliaiak ismét megszerezték a vezetést, a fővárosi gárda csak az utolsó pillanatban mentette döntetlenre a meccset.

Valenciában a 28. percben már egy góllal vezettek a "denevérek", amikor Roberto Soldado megszerezte önmaga és csapata második találatát. Nem csak a csatár mozdulata, de az egész akció nagyon szép volt.

Más kérdés, hogy a Deportivo la Coruna a két gólos hátrányát le tudta dolgozni, így végül 3-3 lett a vége.